Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.

LAMİNTA.COM Hakkında

Yılda milyonlarca ürün satarak Türkiye'nin önde gelen e- ticaret siteleri arasında olan Laminta.com, tıpkı 20 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Ekim 2014'de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Kredi Kartına 6 Taksit, Kapıda Nakit veya Kredi Kartı İle Ödeme, İade, Değişim ve Hızlı Teslimat özellikleriyle müşterilerin kalbinde taht kurmayı başardı.En önemli özelliklerinden birisi de en yeni trendleri en iyi fiyat garantisi vererek müşterilere sunmasıdır.


Güvenli Alışveriş Laminta.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Laminta.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.


Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Laminta.com'un özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

Laminta.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

LAMİNTA.COM KİMDİR,NEDİR?

Laminta.com bir FİKRET GEZER GİYİM TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kuruluşudur. Laminta.com en moda ürünleri, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Laminta.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir. Laminta.com üzerinden satılan tüm ürünler, Laminta.com Güvencesi ile üretilmiş ürünlerdir. Laminta.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

SİTENİZDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK GÜVENİLİR Mİ?

Laminta.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Laminta.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.