Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.

 

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR? 

Laminta.com'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya,Adana ve çevre illerinde %95* oranında 1-3 iş günü** , diğer illerimiz için ise 1-7 iş günü **olarak belirtilmiştir.


* (Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)


**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?

Laminta.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde Kargo Ücreti 15 TL'dir. Ayrıca, Kapıda Ödeme işlemlerin Kargo Tahsilat Komisyon Tutarı olan 20 TL siparişinize eklenmektedir. Kapıda Ödeme ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz, kredi kartları ile %100 Güvenli Alışveriş Deneyimini yaşayarak,Taksit Seçenekleri ile alışveriş yapabilirler.. 

ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTEDİĞİMDE NE YAPMAM GEREKİYOR?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, satın aldığınız ürün / ürünlerin renk & beden değişimlerini yapabilirsiniz. Değişim hizmetinden yararlanmak istemeyen, para iadesi isteyen müşterilerimiz ise 15 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 15 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.


   -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat KARGO ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Laminta.com anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

  -İadeniz yapılır iken üründen kaynaklı herhangi bir hasar veya gönderimden kaynaklı bir hata olmadığı sürece ürün bedelinden kargo ücreti( 20 TL ) düşülerek iade işlemi yapılmaktadır.

  -Değişim yapmak istediğinizde ürünü gönderirken herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz fakat değişim yapılan ürün size gönderilirken sabit kargo bedelini ödemek durumundasınız.

   -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargoya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.


   -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızına asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.


   -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.


Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.


İade Adresi: FİKRET GEZER GİYİM TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Sümer Mah. Baraj Cad. No:35/A Seyhan/Adana

ELİME ULAŞAN ÜRÜN İÇİN RENK&BEDEN&NUMARA DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

Laminta.com'dan satın aldığınız ürün / ürünleri, değişimi için tarafımıza gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, talep ettiğiniz yeni ürünün ayrıntılılarını faturanıza yazıp, iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte bize göndermek... İade ürününüz tarafımıza ulaştığı gün, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise anında, sıra beklemeden, öncelikli olarak size gönderilecektir.

SİPARİŞİMDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?

Laminta.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde değişiklik yapmak için, siparişiniz kargoya verilmeden önce 0850 840 76 74 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@laminta.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

SİPARİŞLERİ BİRLEŞTİREBİLİYOR MUYUM?

Laminta.com'da alışverişlerinizi 0850 840 76 74'ü arayarak birleştirebilirsiniz.

SİPARİŞİMİN TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİYOR MUYUM?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 840 76 74 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@laminta.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İNDİRİM KUPONLARIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

Laminta.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilir veya eklemek istediğiniz İndirim Kodunu buraya yazarak ekleyebilirsiniz. Bir siparişinizde en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz. İndirim Kuponlu alışverişlerde alışveriş tutarınızın İndirim Kuponu tutarından yüksek olması gerekmektedir.